به شفافیت بلور ، به شیرینی یک شیرینی

با گارانتی آینده باشید

میدانید..

پرینتر های اچ پی دارای ریشه ای قوی در صنعت ماشینهای اداری کشور میباشند و به همین دلیل مواد مصرفی آنها پرمصرف ترین در بین سایر برند ها است و این مطلب انگیزه ای قوی به سود جویان این بازار داده است که تقلب را وارد کارتریج های اچ پی نمایند و با نادیده گرفتن حق مشتریان و آسیبی که به پرینتر ها وارد میشود ، به دنبال سود خود میباشند .

شرکت طراحان توسعه آینده با بیش از دو دهه سابقه مفید در عرصه واردات و توزیع انواع کارتریج جوهر و پودر ، اکنون اقدام به اجرای گارانتی کارتریج های  HP نموده و برای احترام به وقت و هزینه ی  مصرف کنندگان ، تا آخرین برگ پرینت را گارانتی نموده و در صورت هرگونه خرابی کارتریج و یا آسیب رساندن آن به پرینتر ، این مجموعه دلسوزانه جوابگوی مشتریان خواهد بود.

کارتریج هایی که با لیبل گارانتی آینده خریداری میکنید مورد تایید تیم کارشناسی این مجموعه بوده  که بعد از تست های گوناگون در خصوص حجم پودر که معادل 80% کارتریج اورجینال بوده است ، کیفیت چاپ ، قطعات استفاده شده در کاست و هماهنگی با پرینتر مربوطه به دست آمده است و البته تا آخرین برگی که با این کارتریج پرینت گرفته شود ، شامل آن خواهد شد . به شما اطمینان داده میشود که با هزینه کردن مبلغ به مراتب کمتر میتوانید کارتریجی با کیفیت و با پشتیبانی کامل دریافت نمایید

تا آخرین برگ پرینت

رفع ایراد پرینتر در صورت آسیب دیدن

گارانتی کارتریج

ما کیفیت کارتریج را تا آخرین برگ پرینت گارانتی و همچنین تمامی ایراداتی که ناشی از نقص و ایراد کارتریج ، به پرینتر شما وارد شود را پاسخگو هستیم.

در صورتیکه خرابی دستگاه ناشی از عوامل بیرونی مانند:نوسانات برق، نفوذ مایعات، آتش سوزی، سقوط و وارد آمدن ضربه، استفاده نادرست ازدستگاه، تخریب عمدی، سرویس و تعمیرات توسط اشخاص غیر مجاز و استفاده از لوازم مصرفی نامرغوب و غیر استاندارد و هرگونه ایراد فیزیکی باشد ضمانتنامه از درجه اعتبار ساقط خواهد بود.

موارد عمومی گارانتی، که برای همه محصولات مصداق دارند:

در حفظ کارت ضمانتنامه دقت فرمایید، زیرا المثنی صادر نمی گردد.
هزینه های حمل دستگاه به تعمیرگاه های مجاز شرکت بعهده خریدار می باشد.
دریافت کارت گارانتی به منزله پذیرش شرایط ضمانتنامه از طرف خریدار می باشد.
ارائه کارت ضمانتنامه جهت رفع عیب دستگاه الزامی است، در غیر این صورت هزینه تعمیرات و لوازم یدکی نقداً دریافت میگردد.
ضمانتنامه فقط با برچسب هولوگرام و یا نشانهای شرکت دارای ارزش قانونی می باشد، درصورت مخدوش شدن و یا عدم وجود هولوگرام این کارت فاقد اعتبار می باشد.
چنانچه پلمپ دستگاه باز شده باشد و یا شماره سریال ضمانتنامه یا دستگاه مخدوش و یا با یکدیگر مطابقت نداشته باشد، ضمانتنامه از درجه اعتبار ساقط است.

پرینترها در شرایط زیر مشمول شرایط گارانتی استاندارد نیستند :

  در صورت استفاده از تونر، جوهر یا کارتریج غیر استاندارد و غیر اصلی و یا شارژ کارتریج.
  در صورت استفاده از کاغذ غیر استاندارد (از نظر وزن، اندازه و یا وجود منگنه/ سوزن) در کاغذ مصرفی.
  در صورتیکه خرابی دستگاه ناشی از نوسانات برق، نفوذ مایعات، آتش سوزی، سقوط و وارد آمدن ضربه، استفاده نادرست ازدستگاه، تخریب عمدی، سرویس و تعمیرات توسط اشخاص غیر مجاز و استفاده از لوازم مصرفی نامرغوب و غیر استاندارد و هرگونه ایراد فیزیکی باشد ضمانتنامه از درجه اعتبار ساقط خواهد بود.
  قطعات و قسمت هایی از دستگاه که مشمول گارانتی استاندارد ایران اچ پی نمی باشد.
  وسایل و تجهیزات جانبی (Accessories)، بدنه، لوازم مصرفی ( کارتریج، هد ) تونر، درام، منبع تغذیه.

ساعات مراجعه و نحوه پذیرش خدمات پس از فروش:

  ساعات پذیرش از شنبه تا چهار شنبه از ساعت 10:30 لغایت 16 می باشد.
  مراجعین پس از تحویل دستگاههای خود رسید (فرم پذیرش) دریافت می کنند.
  هزینه ایاب و ذهاب جهت خدمات گارانتی بعهده مصرف کننده می باشد.
  ارائه رسید (فرم پذیرش) دریافت دستگاه به هنگام تحویل الزامی می باشد.